FREE MAX  KÖPEK MAMASI KUZU ETLİ 15 KG

FREE MAX KÖPEK MAMASI KUZU ETLİ 15 KG

94,99TL

(54)

Previous

GİFFY YETİŞKİN KÖPEK MAMASI KUZUETLİ PİRİNÇLİ 15KG

FREE MAX KÖPEK MAMASI KUZU ETLİ 15 KG

     0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: A7
Stok Durumu: 54
94,99TL
Vergiler Hariç: 80,50TL

 Taze ve %100 doğal besin kaynaklarından oluşan özel formülü sayesinde yetişkin köpeğinizin günlük aktivitesinden doğan beslenme ihtiyacını tam ve dengeli bir şekilde karşılar.

 

 

- Beyin ve zeka gelişimi için somon balığı yağı (DHA kaynağı) içerir.

 

 

- Kemik - kas gelişimi ve gerekli olan enerji için; Kuzu eti, ekstra protein, vitamin, kalsiyum fosfor ve diğer mineraller ile zenginleştirilmiştir. Sofralık Ayçiçek Yağı Kullanılmıştır.

 

 

- İçeriğinde kemik gelişimi için organik mineraller bulundurur. Aynı zamanda sağlıklı eklem ve kıkırdak gelişimi için Glukozamin ve Kondroitin içerir.

 

 

- Yüksek kalitedeki vitamin, antioksidan katkıları ile bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı savunma direncini artırır.

 

 

- Omega 3 Omega 6 temel yağ asitleri ve diğer yağ asitleri dengesi sağlanmıştır. Sinir sistemi gelişiminde, sağlıklı deri tüy yapısı oluşumunda, eklem ve damar sağlığının düzenlenmesinde etkilidir.

 

 

- İçeriğindeki Kalsiyum - Fosfor dengesi sağlıklı diş ve iskelet yapısının gelişimini destekler. Ayrıca tanelerin fiziksel yapısı mekanik temizliği gerçekleştirerek diş taşı oluşumunu engeller.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!