SEVGİYLE MERHABA 

Kıvırcık Petshop un markalaşma ve kurumsallaşma yolculuğu bundan tam 9 yıl önce başladı. Ankara'da açtığımız ilk yerimizle Pet Dünyasının en iyisi olmayı hedefledik.Bu hedefi telaffuz etmek kolay gerçekleştirmek ise çok zordu.Önümüzde uzun bir yol vardı ,ancak biz o yollarda hiç bir zorluk karsısında durmadan ilerledik.

      Türkiye de büyük bir Pet firması olmak için her yerde şube açmak gerekli idi.Ancak bize göre sadece bu yatırım yapmak yeterli değildi.Asıl yatırımı müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak teknolojiye ve o teknolojiyi oluşturan insan kaynağına yapmak gerekli idi.Biz büyük bir Pet firması olmanın büyük binalarla değil,büyük zihinlerle olacağına inandık...

      Ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet den hiç bir zaman ödün vermedik,vermeyecez.

      Sattığımız her malı Distribütörler den temin ederek müşterilerimize ek fiyatlar yansıtmadık ve bu şekilde de yansıtmayacaz.

      “Vergilendirmiş kazanç kutsaldır. Vergi kültürü aynı zamanda devlet olma kültürü ile kafa kafaya giden bir kültür." Düşüncesini benimseyerek tüm ürünlerimizi faturalı temin ederek faturalı sevkiyatlarını gerçekleştiriyoruz.

       Tek hedefimiz ve gayemiz MUTLU KUYRUKLAR ve MUTLU GÜLEN YÜZLER  dir.Ve inanıyoruz ki sizin sadık dostlarınıza sadece KIVIRCIK PET iyi gelecek...

       Şunu Unutmayalım ki;

                                                                       E-Satış Ek İşimiz DEĞİL.Tek İŞİMİZDİR


                                                    KIVIRCIK PET URUNLERİ SATIS PAZARLAMA-HATİCE SOYKAN