LUCKY KUZU ETLİ 15 KG. KÖPEK MAMASI

LUCKY KUZU ETLİ 15 KG. KÖPEK MAMASI

99,99TL

(100)

Previous

LUCKY DOG 15 KG KOPEK MAMASI ALANA 5 ADET 415 GR YAŞ MAMA HEDİYEMİZDİR

Previous

PERFECT 15 KG YAVRU KOPEK MAMASI ALANA 5 ADET 415 GR YAŞ MAMA HEDİYEMİZDİR

LUCKY KUZU ETLİ 15 KG. KÖPEK MAMASI

     0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: BİLMAMA
Ürün Kodu: A49
Stok Durumu: 100
99,99TL
Vergiler Hariç: 84,74TL

- Taze ve %100 doğal besin kaynaklarından oluşan özel formülü sayesinde yetişkin köpeğinizin günlük aktivitesinden doğan beslenme ihtiyacını tam ve dengeli bir şekilde karşılar.

 

 

- Beyin ve zeka gelişimi için somon balığı yağı (DHA kaynağı) içerir.

 

 

- Kemik - kas gelişimi ve gerekli olan enerji için; Kuzu eti, ekstra protein, vitamin, kalsiyum fosfor ve diğer mineraller ile zenginleştirilmiştir. Sofralık Ayçiçek Yağı Kullanılmıştır.

 

 

- İçeriğinde kemik gelişimi için organik mineraller bulundurur. Aynı zamanda sağlıklı eklem ve kıkırdak gelişimi için Glukozamin ve Kondroitin içerir.

 

 

- Yüksek kalitedeki vitamin, antioksidan katkıları ile bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı savunma direncini artırır.

 

 

- Omega 3 Omega 6 temel yağ asitleri ve diğer yağ asitleri dengesi sağlanmıştır. Sinir sistemi gelişiminde, sağlıklı deri tüy yapısı oluşumunda, eklem ve damar sağlığının düzenlenmesinde etkilidir.

 

 

- İçeriğindeki Kalsiyum - Fosfor dengesi sağlıklı diş ve iskelet yapısının gelişimini destekler. Ayrıca tanelerin fiziksel yapısı mekanik temizliği gerçekleştirerek diş taşı oluşumunu engeller.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!